O nás | Služby | Dokumenty | Archiv | Kam platit odvody | Registry | Daňový kalendář | Kontakty

O nás

Společnost TSConsult, spol. s r.o. vznikla dne 26. října 2001. Činnost společnosti však prostřednictvím své jediné společnice a jednatelky firmy Bc. Heleny Kalinové navazuje na její působení ve společnosti PROFIN plus s.r.o., kterou jako jediná společnice a jednatelka založila již v roce 1993.

Máme za sebou řadu let zkušeností s vedením účetnictví a mzdové agendy a od roku 1999 také daňovým poradenstvím. Daňové poradenství je vykonáváno za podmínek stanovených zákonem č. 523/1992 Sb., o daňovém poradenství a Komoře daňových poradců ČR prostřednictvím daňového poradce Bc. Heleny Kalinové, číslo osvědčení 3113.

Společnost je ve smyslu § 8 odst. 9 písm. a) zákona č. 523/1992 Sb. o daňovém poradenství pojištěna na odpovědnost za škodu, která by klientovi případně mohla vzniknout v souvislosti s daňovým poradenstvím či vedením účetnictví.

Společnost se věnuje zpracování účetnictví menších firem, jsme schopni osobním přístupem zohlednit individuální potřeby klientů. Našimi klienty jsou jak společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, individuální podnikatelé, lékaři, tak i státní příspěvkové organizace či obce. Není vyjimkou ani zpracování personální a mzdové agendy externím způsobem u firem, které sice mají svůj "účetní aparát", nicméně kladou důraz na ochranu osobních a mzdových údajů svých zaměstnanců.

aktuality

Minimální zdravotní pojištění podnikatelé
od 1.1.2023

Minimální důchodové pojištění podnikatelé
od 1.1.2023

Minimální výše paušální daně
v roce 2023


další >> 

Copyright © 2006, HUA - všechna práva vyhrazena.Bc. Helena Kalinová, tel./fax: 251 610 707, e-mail: info@tsconsult.cz, web: www.tsconsult.cz